G-61SVCH80RB
In Lei Lietuva
compare_arrows0
Sandėlyje
InLei® "MASTER'S LASH KIT"
InLei® "MASTER'S LASH KIT"
  • favorite_border
  • compare_arrows

InLei® "MASTER'S LASH KIT"


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
0 įvertinimai
161.00€
Inlei
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Į rinkinį įeina:

InLei® FORM 1 LashFiller linijos permanentinis preparatas buvo specialiai sukurtas blakstienų laminavimo procedūrai. Visos jo sudedamos dalys kilusios iš Italijos. 

Labai veiksminga preparato Form1 formulė veikia blakstienų struktūrą saugiai ir švelniai. Ekvilibruotas šarminis šio produkto PH leidžia greitai ir kokybiškai suminkštinti plaukelių kutikulą, padedant preparatui geriau veikti būtent ten, kur jo reikia. Klinikiniu požiūriu įrodytas veiksmingumas bendradarbiaujant su prestižiniu Milano universiteto institutu. Naudokite tik su In Lei® "FIX 2" ir "FILLER 3"

In Lei® “FIX 2” LashFiller linijos fiksuojantis preparatas blakstienoms ir antakiams. Jis sukurtas vandenilio peroksido pagrindu. Tobulai procentinio santykio atžvilgiu sukurta formulė užtikrina stabilų darbą ir maksimalią sąveiką su pirmu ir trečiu laminavimo preparatu, bei patvarų ir ilgalaikį užrietimą. Jo kreminė konsistencija leidžia paskirstyti produktą tik ten kur jo reikia, t. y. naudoti jį taupiai. Klinikiniu požiūriu įrodytas veiksmingumas bendradarbiaujant su prestižiniu Milano universiteto institutu.Naudoti tik su InLei "FORM 1" ir "FILLER 3".

In Lei® FILLER 3 Unikalus produktas neturintis analogų visame pasaulyje. Produktas nuo pačios idėjos iki blakstienos galiuko buvo sukurtas ir patikrintas Italijoje. Šis preparatas užtikrina blakstienos sutankinimą iki 24% per tris procedūras, ką įrodo Milano tyrimų instituto atliktas testavimas.

Unikali filerio formulė leidžia preparato mikrodalelėms švelniai įsiskverbti į plaukelio pluoštą, tankina ir gausiai maitina plaukelio šaknį, veikdamas jį net ir porą mėnesių po procedūros, taip pat skatina plaukelio molekulių sudėtinių dalių proliferaciją (dauginimąsi). Veikia ir garantuoja rezultatą tik naudojant kartu visa In Lei® sistema Form 1 ir Fix 2.

Po atidarymo laikyti 2 mėn.

Talpa: Form1 (4ml); Fix2 (4ml); Filler3 (4ml). Užtenka 25-30 procedūros.

In Lei® "FIXING GEL" 5 ml.

Fiksavimo gelis (vandenyje tirpūs klijai), skirtas klijuoti natūralias blakstienas ant silikoninio volelio. Jo lipniosios savybės leidžia puikiai priklijuoti tiek plonas, tiek storas  blakstienas.


"In Lei®" "TOTAL" tai yra visų dydžių voleliai su " CURL" ir "NATURAL"efektu.

Šis rinkinys sukurtas taip, kad visada po ranka turėtumėte platų asortimentą. Turime galimybę klientui parinkti maksimaliai tinkamą volelį. Komplektas "In Lei®" "CURL" (S, M, L, XL) sukurtas išgauti ryškesnį blakstienų linkį, o "NATURAL" (S1, M1, L1, XL1) - natūralesnį.

PLATININIS (vienos medicininės rūšies) silikonas, tinka autoklavui (sterizizatoriams)!


100% pagaminta Italijoje;
TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI.