G-61SVCH80RB
In Lei Lietuva
compare_arrows0

Apie mus

UAB Rondinė

Buveinės adresas:  Trakų g. 6, Vilnius
Registracijos adresas:  Perkūnkiemio g. 13-91, Vilnius
Vadovas:  Olesia Kolpačenko
PVM mokėtojo kodas:  LT100012310913
Įmonės kodas:  305084592


Nuo idėjos iki gamybos (galutinio produkto)

 

<<In Lei Eccelenza Made in Italy>>

<<Joje - itališko produkto pranašumas>>

 

Pradėdant nuo idėjos, sudėties kūrimo, pirminių medžiagų, grafikos, pakuotės, bandymų, baigiant  rūšiavimu ir sertifikavimu - visi In Lei liijos produktai sukurti Italijoje. Vienas iš  pagrindinių tikslų (prioritetų) buvo sukurti kokybišką produktą, įrodyti jo efektyvūmą ir pradėti teisingai gydyti bei prižiūrėti antakių ir blakstienų plaukelius.

 

Prireikė beveik metų, kad rastumėme reikiamus ir kokybiškus ingredientus, kuriuos galėtumėme subalansuoti viename Lash Filler procese, o vėliau dar vienerių metų daugybei bandymų ir tyrimų atlikti. Bet dabar su pasididžiavimu išleidžiame mūsų gamybos produkciją į pasaulį, kad tūkstančiai profesionalų turėtų galimybę dirbti su aukščiausios rūšies produktais, garantuodami jų efektyvūmą.

 

Lash Filler - tai blakstienų laminavimo procedūra, kurios pagrindinis tikslas yra pakeisti natūralios blakstienos linkį, nudažyti ir prisotinti plaukelį maitinamosiomis medžiagomis. Žvilgsnis tampa gyvesnis, išraiškingesnis, jausmingesnis. Po procedūros blakstienos lieka idealioje būklėje iki 2 mėnesių ir daugiau niekada negrįš į buvusią padėtį.

 

In Lei linija - tik pirmas žingsnis kurį mes pasiruošę pateikti pasauliui. Tai mūsų kelio pradžia. Neužilgo Jūsų dėmesiui pristatysime daugiau produkcijos su inovatyviosiomis technologijomis, kurios nepalinks nei vieno kliento abejingu.

 

Oficialus atstovas Lietuvoje OK Brows