G-61SVCH80RB
In Lei Lietuva
compare_arrows0
Sandėlyje
InLei® "MINI START LASH KIT"
InLei® "MINI START LASH KIT"
  • favorite_border
  • compare_arrows

InLei® "MINI START LASH KIT"


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
0 įvertinimai
66.00€
Inlei
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Į rinkinį įeina: 

In Lei® "FORM 1" 1,5 ml.

Labai veiksminga preparato Form1 formulė veikia blakstienų struktūrą saugiai ir švelniai. Ekvilibruotas šarminis šio produkto PH leidžia greitai ir kokybiškai suminkštinti plaukelių kutikulą, padedant preparatui geriau veikti būtent ten, kur jo reikia. Klinikiniu požiūriu įrodytas veiksmingumas bendradarbiaujant su prestižiniu Milano universiteto institutu. Naudokite tik su In Lei® "FIX 2" ir "FILLER 3".

Po atidarymo laikyti 2 mėn.

In Lei® "FIX 2" 1,5 ml.

Tai profesionalios Lash Filler sistemos antras žingsnis.

Fiksuojantis ir neutralizuojantis preparatas blakstienoms.

Tobulai procentinio santykio atžvilgiu sukurta PH formulė užtikrina stabilų darbą ir maksimalią sąveiką su pirmu In Lei® “FORM 1” ir trečiu blakstienų In Lei® “FILLER 3” preparatu, bei patvarų ir ilgalaikį efektą.

Jo kreminė konsistencija leidžia tobulai paskirstyti produktą tik ten, kur jo reikia, t. y. naudoti jį taupiai.

Klinikiniu požiūriu įrodytas veiksmingumas bendradarbiaujant su prestižiniu universiteto institutu.

Po atidarymo laikyti 2 mėn.

In Lei® "FILLER 3" 1,5 ml.

Unikalus produktas neturintis analogų visame pasaulyje. Produktas nuo pačios idėjos iki blakstienos galiuko buvo sukurtas ir patikrintas Italijoje. Šis preparatas užtikrina blakstienos sutankinimą iki 24% per tris procedūras, ką įrodo Milano tyrimų instituto atliktas testavimas.

Unikali filerio formulė leidžia preparato mikrodalelėms švelniai įsiskverbti į plaukelio pluoštą, tankina ir gausiai maitina plaukelio šaknį, veikdamas jį net ir porą mėnesių po procedūros, taip pat skatina plaukelio molekulių sudėtinių dalių proliferaciją (dauginimąsi). Veikia ir garantuoja rezultatą tik naudojant kartu visa In Lei® sistema Form 1 ir Fix 2.

Po atidarymo laikyti 2 mėn.

In Lei® “ONLY” tai "MIX" ritinėlių komplektas yra su "CURL" efektu.

Šiame mini komplekte rasite volelius, kurie yra skirti ryškesniam blakstienų rietimui. Galėsite pabrėžti nuo mažesnių ir trumpesnių blakstimų iki storesnių ir ilgesnių. 4 poros įvairių dydžių suktukų (specialiai pagaminti dešinei ir kairei akiai) leis sukurti nerpiekaištingą žvilgsnį.

4 poros mišinys: S, M, L, XL.

In Lei® "FIXING GEL" 5 ml.

Fiksavimo gelis (vandenyje tirpūs klijai), skirtas klijuoti natūralias blakstienas ant silikoninio volelio. Jo lipniosios savybės leidžia puikiai priklijuoti tiek plonas, tiek storas  blakstienas.

100% pagaminta Italijoje;

TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI.